Bli med på årets viktigste markering 13.06.23!
Også i år feirer vi FNs dag for oppmerksomhet om albinisme, og vi vil at du skal feire dagen med oss ????
NFFA har fått flere tilbakemeldinger fra medlemmer om at det er et ønske å ha samlinger hvor vi bare kan skravle sammen og utveksle erfaringer. Vi ønsker derfor å prøve å arrangere â€julebord†for medlemmer over 18 år i Oslo lørdag 23. november 2013.
Vi avholder â€julebordet†på den greske restauranten Alexandros som ligger ved Holbergsplass i Oslo.
For de som vil ta en nærmere titt på dette spisestedet kan gå inn på http://www.alexandros.no/info.html
Hver enkelt betaler selv for det de spiser og drikker. NFFA har dessverre ikke muligheter til å dekke reise/oppholds utgifter.
De som ikke er så kjent i Oslo møter inne på Oslo S ved møteplass søylen kl 17.00, derfra går vi og tar trikken til Holbergs plass.
De som ønsker å møte direkte på restauranten møter der 17.30
Høres dette interessant ut og ønsker du å melde deg på kan du gjør det til Kristin-Michaela på mail:
I påmeldingen trenger vi:
- Navn og om du har med ledsager
- Om du møter opp på Oslo S eller direkte på Alexandros
- Om du har med førerhund.
Påmelding senest søndag 17. november, påmeldingen er bindende
Da håper vi å se flere av dere i Oslo 23. november :-)